• Denon AVR-X1100

  Denon AVR-X1100 vyprodáno

  Tento produkt již není k dispozici

  Napiš zkušenost majitele na Cala.cz

  Popis produktu


  7.2, 7x120 W/kanál, HDMI (6 vstup, 1x výstup), podpora 4K, DLNA, LAN, Wifi, Spotify, USB, síťové funkce,  Air-Play, Bluetooth, možnost ozvučení 2 zóny, Audyssey MultEQ-XT

  Nový model cenově dostupného síťový AV receiver Denon AVR-X1100 nabízí celou řadu pokročilých funkcí díky kterým je možné streamování hudby po vaší domácí síti, poslech stovek nejrůznějších internetových rádií, pro uživatele Apple je vestavěná bezdrátová technologie AirPlay. Výkon tohoto 7-kanálového AV receiveru zaručuje dokonalý zážitek při poslechu domácího kina. Denon AVR-X1100 je dobře vybavený síťový AV receiver který vám nabízí dostatek HDMI vstupů a dalších digitálních i analogových možností propojení pro maximální využití všech vašich stávajících zařízení. Ve své výbavě nabízí moderní technologie s důrazem na celkovou čistotu. Při konstrukci byla využita diskrétní technologie koncového zesilovače, čímž je zaručen maximální výkon a výborná zvuková kvalita. Nebude záležet na druhu zdroje signálu, zda se rozhodnete pro blu-ray přehrávač, CD přehrávač, internetové rádio, satelitní přijímač nebo hudbu z vašeho smart telefonu - s tímto AV receiverem si vychutnáte vaše filmy a hudbu na nejvyšší možné úrovni.

  Oproti svému předchůdci nabízí 7-kanálovou konstrukci zesilovače umožňující ozvučení druhé zóny, ve výbavě je i vestavěný Wifi adaptér, který je osazený dvojicí antén pro lepší pokrytí signálu, tím je zaručeno bezdrátové připojení do vaší domácí sítě. Další novinkou je vestavěný bluetooth modul díky kterému můžete bezdrátově streamovat hudby z nejrůznějších přenosných zařízení (smart telefon, tablet atd.). Byl rozšířen počet HDMI vstupů, nově byla rozšířená i podpora přehrávaných audio formátů o DSD a AIFF. To vše při zachování dostupné ceny a zvukových kvalit značky Denon.

  Maximální kvalita obrazu podpora 4k rozlišení
  Receiver nabízí 4K kompatibilitu průchozí pro 4K Ultra HD 60Hz a 4:4:4 barevné rozlišení. Obrazová část AV receiveru podporuje 4K rozlišení pokročilé funkce HDMI, včetně 3D rozlišení. Celkem má AV receiver šest HDMI vstupů z toho jeden na předním panelu a jeden výstup pro připojení 3D TV nebo projektoru. Samozřejmostí je podpora Audio Return Channel (ARC), díky které můžete přijímat zvuk z TV stejným HDMI kabelem, kterým do ní běžně posíláte pouze signál z jiného zařízení. To znamená, že si budete vychutnávat televizní programy s perfektním zvukem receiveru bez potřeby instalace více kabelů.  Další výhodou tohoto nového AV receiveru je HDMI CEC. Tato funkce umožňuje připojení automatizace k CEC kompatibilnímu televizoru, který se bude poté zapínat a vypínat společně s AV receiverem. Standart HDMI CEC umožňuje rozšířené ovládání i dalších jiných zařízení podmínkou je kompatibilita s tímto systémem. HDMI část je průchozí i při vypnutí do Standby režimu.

  Kvalitní DAC převodníky 24-bit/192kHz
  AV receiver je osazený kvalitními audio DAC převodníky 192 kHz/24bit na všech pěti kanálech, tím je zaručena věrná reprodukce vašeho oblíbeného filmu nebo hudby. Receiver je osazený obvodem Compressed audio restorer pro zkvalitnění zvuku digitálně komprimovaných hudebních souborů.  Automatická kalibrace Audyssey MultEQ-XT
  AV receiver je vybavený automatickou kalibrací  Audyssey MultEQ-XT která je schopná analyzovat během několika minut akustiku vaší místnosti a poté upraví nastavení různých audio parametrů pro optimální poslech - výsledkem je nastavení které dokáže korigovat akustické nedostatky vaší místnosti. Audyssey je technologie akustických měření, která automaticky obnovuje zvukové zkreslení způsobené akustickými vlastnostmi místnosti. Vše se provádí pouhým stisknutím tlačítka. Ekvalizace prováděná pomocí technologie Audyssey poskytuje čistý, přesný a přirozený zvuk ve kterém se dialogy stávají přesnými a srozumitelnými. Hudební nástroje a zvukové efekty se stávají přesně lokalizovatelnými a zlepší se výrazně i celková prostorovost. Další instalovanou technologií je Optimised Bass Redirestorer která se stará o optimalizované rozdělení basů při instalaci domácího kina bez aktivního subwooferu. O kvalitní převod D/A signálu se starají DAC převodníky 192kHz/24bitu které zpracovávají signál pro všechny audio kanály tím je zajištěna skutečně věrná zvuková reprodukce.  Přehrávání hudby z internetu i z domácí sítě (Streaming)
  AV receiver Denon AVR-X1100 umožňuje přehrávání internetových rádií, podporuje přehrávání souborů MP3, WMA, WMA Lossless, FLAC, FLAC HD, WAV, AAC, DSD a AIFF uložených ve vašem smartphonu, tabletu, notebooku, NASu nebo jinému datovému uložišti ve Vaší domácí síti. Nově je podporována funkce Gapless playback (přehrávání bez mezer) pro soubory typu WAV a FLAC. Pokud vlastníte iPod, iPad nebo iPhone není nic jednoduššího AV receiver je vybavený technologií AirPlay díky které si vychutnáte maximální zážitek při poslechu. Stejně snadné je i přehrávání hudby z počítače PC nebo Mac s aplikací iTunes. Receiver dokáže přistupovat k internetovým zdrojům flickr, Last.fm a Spotify pro streamování hudbu.  Případné aktualizace firmwaru jsou možné z internetu nebo přes USB port.  Diskrétní konstrukce zesilovače  
  AVR-X1100 je osazený plně diskrétní konstrukcí všech sedmi koncových zesilovačů o stejném výkonu až 120 wattů na kanál pro plně hodnotný poslech a opravdu věrnou reprodukci prostorového zvuku, každý ze 7 kanálů je schopen dodávat stejný výkon.

   

  Uživatelský komfort Denon Remote App, podpora Airplay - ovládání z vašeho telefonu
  Denon Remote App pro iPod Touch/iPhone a pro Android jsou intuitivním nástrojem, jak pohodlně ovládat tento síťový AV receiver. Díky této aplikaci můžete ovládat jednotlivé vstupy, upravovat nastavení, přehrávat bezdrátově audio z vašeho zařízení a další funkce s tím spojených. Pokročilé grafické menu s funkcí "průvodce" menu s navigací pro snadné nastavení AV receiveru. Pro klasické ovládání je na předním panelu osazený dobře čitelný dvouřádkový displej s velkými znaky pro dobrou čitelnost. AV receiver je vybavený funkce Sleep timer (časované vypnutí).  AV receiver je osazený novým ECO režimem, díky kterému můžete snížit spotřebu energie. Společnost Denon dlouhodobě věnuje velkou pozornost ekologií nové AV receiver má v pohotovostním režimu minimální spotřebu pouze 0,1W. 

  Parametry a specifikace:

  Zesilovač:
  Počet kanálů: 7.2
  Výkon na kanál (6 Ohm, 1 kHz, 0,7 % THD): 120 W
  Výkon na kanál (8 Ohm, 20 Hz - 20 kHz, 0,08 % THD): 80 W
  Frekvenční rozsah: 10 Hz – 100 kHz (+1dB/-3dB)

  Audio dekodéry:
  Dolby Digital
  Dolby Digital Plus
  Dolby Digital EX
  Dolby TrueHD
  DTS
  DTS-ES Discrete
  DTS-ES Matrix 6.1
  DTS 96/24
  DTS Neo:6 Cinema
  DTS Neo 6: Music
  DTS-HD Master Audio

  Kalibrace:
  Audyssey MultEQ XT
  Audyssey Dynamic Volume

  DSP (digitální signální procesor):
  Cinema ekvalizér
  Audyssey Dynamic Volume
  Virtual-Surround

  Digitální obvody:
  D/A převodník: 24 bitů/192 kHz pro všechny kanály
  Compressed Audio Restorer pro zlepšení zvuku komprimovaných hudebních souborů
  Optimised Bass Redirection pro optimální rozdělení basů při instalaci bez subwooferu

  Zpracování videa:
  HDMI podporující 4K 60Hz (4:4:4) rozlišení, 3D, CEC, Audio return channel

  Tuner:
  FM frekvenční rozsah: 87,5 – 108 MHz
  AM frekvenční rozsah: 520 – 1611 kHz
  Předvolba na 56 stanic
  RDS

  Síťové funkce:
  Internetové rádio (MP3,WMA, MPEG-4 AAC), cca 12 tisíc stanic
  Multimediální streaming (MP3, WMA (DRM), WMA, ALAC, FLAC HD, WAV, DSD, AIFF, JPEG)

  Vstupy:
  6x HDMI (5x vzadu, 1x přední panel)
  2x Video kompozit
  1x USB pro USB disky a iPod/iPhone
  2x digitální audio (2x optický)
  2x analogové audio
  1x RJ-45 LAN

  Výstupy:
  1x HDMI
  1x Video kompozit
  2x pre-out subwoofer
  1x sluchátka

  Napájení:
  Vstup: AC 220-240 V, 50/60 Hz
  Maximální spotřeba: 430 W
  Spotřeba v režimu stand-by: 0,1 W

  Provedení:
  Rozměry: 434 x 151 x 339 mm (Š x V x H)
  Hmotnost: 8,6 kg

  Ukázka AV receiveru DENON AVR-X1100

  Specifikace produktu

  Výrobce Denon
  Barva Černá
  Počet kanálů 7.2
  Podpora 3D Ano
  Podpora 4K Ano
  Wifi Ano
  USB vstup Ano
  HDMI vstup 6
  Digitální optický vstup 2
  HDMI výstup 1
  Sluchátkový výstup Ano
  Ethernet(LAN) Ano
 • Zeptejte se!  Nutno vyplnit  Nutno vyplnit  Nutno vyplnit  Nezveřejňujeme


  Nebo odeslat jako .
  consulting.useful_comment consulting.useless_comment 33
  Lukáš Duban, Praha 99

  Dobrý den, zvažuji koupi tohto receiveru nebo Yamaha RX-V775. Velikost místnosti je cca 29m2 (včetně kuchyňského kouta cca 9m2). Repro mám prozatím dočasná z průměrného domácího kina. V dohledné době bych k receiveru pořizoval nová repra, s ohledem na rozpočet a prostor, který mám k dispozici by nešlo o sloupové přední, takže předběžně uvažuji o Magnat Monitor Supreme buď 202 5.0 nebo 102 5.1, popř. jiná odpovídající cenou do cca 13000,- pokud by se k jednomu z uvedených receiverů hodila více. Hudební parametry receiverů nedokážu řádně vyhodnotit, takže z těch nehudebních parametrů, které hovoří pro Denon, jsou především Wifi v ceně a výška o 2cm nižší, která umožní bezproblémové vložení do tv stolku. Oba problémy jsou však určitým způsobem pro mne řešitelné, ale pokud by hudebně nebyl tak významný rozdíl, mohly by být tyto parametry jazýčkem na vahách.Druhý výstup HDMI ani druhá zóna pro mne nemají praktický význam. Sestavu bych využíval k poslechu hudby (60-70%), sledování připojené TV a filmů z NAS (30-40%). Důležitá je samozřejmě i dostupnost, ale nebyl by problém 2-3 týdny počkat. Děkuji za doporučení.
  Odpověz

  Jan Čala, Želechovice nad Dřevnicí, Odpovídá:

  Dobrý den, zvukově bude Yamaha lepší, přeci jen je to AV receiver s původní cenou 19.000, není možné, aby ji základní model AV receiveru Denon tzv. "přehrál". Když se podíváte někde na fotky jak vypadjí vevnitř, ta Yamaha vypadá lépe tedy pokud vyřešíte stolek, dotahnete LAN kabel k Yamahaze, určitě bych hlasoval pro ni. Reproduktory Magnat nebudou pro Yamahu problém, jesliže systém bude primárně na domácí kino volil bych set 102 5.1, pokud z něj chcete poslouchat i více hudbu, raději 202 5.0, reproduktory 202 hrají o něco lépe. Zdraví Jan Čala
  Odpověz

  consulting.useful_comment consulting.useless_comment 31
  Roman, Štúrovo

  Zdravím, ktorý 5.0 set reproduktorov v cene cca 30.000 Kč by ste mi doporučili k DENON AVR-X1100. Velkosť miestnosti je 28 m2, využitie film/hudba 60/40, hudobne zameranie - rock, heavy metal. Predne repro by som chcel stlpove ( uvažujem aj nad možnosťou zapojenia bi amp.) Ďakujem.S pozdravom Roman.
  Odpověz

  Aleš Fučík, Želechovice nad Dřevnicí, Odpovídá:

  Dobrý den, doporučil bych vám sestavu Klipsch R-26F tady je odkaz: http://www.luxusni-elektronika.cz/zbozi/6636-klipsch-reference-r-26-set-5-0. V kombinaci z AV receiverem Denon X1100 dosáhnete opravdu kvalitnímu zvuku jak při přehrávání filmů a hudby. S pozdravem Aleš Fučík
  Odpověz

  consulting.useful_comment consulting.useless_comment 5
  Václav Paur, Lovosice 1

  Dobrý den,velice vážně uvažuji o koupi tohoto recieveru.Rád bych se zeptal jak je to s tou zonou 2.Je možné pustit zvuk jen do zony 2?Popřípadě lze v každé zoně poslouchat jiný zvuk?Velice vám děkuji za odpověď.S pozdravem V.Paur
  Odpověz

  Aleš Fučík, Želechovice nad Dřevnicí, Odpovídá:

  Dobrý den, ano můžete poslouchat hudbu pouze v druhé zoně. V halvní místosti si můžete pustit internetové rádio a v druhé zoně budete ve stejný okamžik poslouchat své oblíbené CD. S tím omezením že můžete vždy pouze v jedné zoně poslouchat digitální zdroj signálu a druhá je omezená pouze na analogový zdroj signálu (VKV rádio, jakýkoliv zdroj signalu připojený přes CINCH konektor). S pozdravem Aleš Fučík
  Odpověz

  consulting.useful_comment consulting.useless_comment 63
  Jan Mikan, Libouchec

  Dobrý den, jelikož potřebuji náhradu za Panasonic SA-HE90 (který nechceme již opravovat) váhám mezi Denonem AVR X1100 a Yamahou RX V775. Případně si rád nechám poradit, ale rád bych se vešel tak do 15 tisíc. Bedny mám AQ Kentaur 650 a z hudby nejčastěji poslouchám jazz a klasiku. Děkuji Jan Mikan
  Odpověz

  Aleš Fučík, Želechovice nad Dřevnicí, Odpovídá:

  Dobrý den, měl bych pro vás jiný tip Yamaha RX-A830 tady je odkaz: http://www.luxusni-elektronika.cz/zbozi/2425-yamaha-rx-a830. Jde o model ze série RX-A (Avantage) která je zaměřená pro náročnější posluchače než klasická RX-V zvukově si rozhodně pomůžete v dané cenové kategorií budete jen těžko hledat lépe hrající AV receiver jeho původní cena byla 23.990Kč momentálně jej máme v akci. S pozdravem Aleš Fučík
  Odpověz

  consulting.useful_comment consulting.useless_comment 27
  Roman, Štúrovo

  Zdravim, bolo by mozne dodat Denon AVR-X1100 do 23.12.2014 na Slovensko?
  Odpověz

  Aleš Fučík, Želechovice nad Dřevnicí, Odpovídá:

  Dobrý den, zboží máme skladem do 2dnů pracovních dnů od vaší objednávky může být u vás doma. S pozdravem Aleš Fučík
  Odpověz

  consulting.useful_comment consulting.useless_comment 2
  Roman, Žilina

  Dobrý deň. Pri Denone AVR- x 1100 je možné zapojenie repro Bi amping? Mám repro yamaha Ns 777, miestnosť cca 40m2. Využitie 70 % stereo a 30% domáce kino. Momentálne mám receiver yamaha av r 567( v zapojení bi amp bez subw.) a chcem meniť aj ohladom sieťových prvkov a pripojenia apple prístrojov. s pozdravom Roman Žilina
  Odpověz

  Jan Čala, Želechovice nad Dřevnicí, Odpovídá:

  Dobrý den, ano u Denon AVR-x1100 můžete reproduktory zapojit bi-amp. Každopádně, pokud chcete přístroj skutečně využít převážně na stereo, doporučuji pořídit vyšší model Denon AVR-X2100: http://www.luxusni-elektronika.cz/zbozi/6349-denon-avr-x2100 Zdraví Jan Čala
  Odpověz

  consulting.useful_comment consulting.useless_comment 9
  Urminský, Bratislava - Ružinov

  Dobrý deň, zvažujem kúpu AV Receivera Denon AVR-X1100 alebo Harman/Kardon AVR 171. Parametrami i cenou sú obe zariadenia veľmi podobne preto by som chcel vedieť váš názor na tieto produkty. Vopred ďakujem za vašu ochotu.
  Odpověz

  Aleš Fučík, Želechovice nad Dřevnicí, Odpovídá:

  Dobrý den, bohužel nepíšete jaké máte reproduktory které by jste připojil k vybranému AV receiveru. Od toho by se odvíjelo případné doporučení vhodného AV receiveru. Napište mi značku a přesný model reproduktorů na základě toho vám pošlu mé doporučení. S pozdravem Aleš Fučík
  Odpověz

  Urminský, Bratislava - Ružinov, Odpovídá:

  Dobrý deň, ďakujem za reakciu. Reproduktory mám KEF T205. Zostava bude teda využívaná jak pre počúvanie hudby (klasika, elektro.) tak pre domáce kino (5.1). Zvažujem zriadenie druhej zóny vo vedľajšej miestnosti ale to nie je tak dôležitý faktor. Okrem kvalitného spracovanie zvuku sú pre mňa dôležité i multimediálna konektivita (v tomto smere sú však oba produkty takmer rovnaké).
  Odpověz

  Aleš Fučík, Želechovice nad Dřevnicí, Odpovídá:

  Dobrý den, doporučil bych vám AV receiver Denon X2100 tady je odkaz: http://www.luxusni-elektronika.cz/zbozi/6349-denon-avr-x2100. Výbavou a možnostmi streamingu a ozvučení druhé zony půjde o ideální řešení. Zvukově na tom budete lépe než u nižšího modelu X1100. S pozdravem Aleš Fučík
  Odpověz

AudioQuest Forest HDMI 1m

AudioQuest Forest HDMI 1m

1 379 KČ 2 ks
AudioQuest Forest HDMI 3m

AudioQuest Forest HDMI 3m

2 769 KČ 1-2 ks
Reproduktorový kabel LE-640 2 x 4,0 mm² - 10m

Reproduktorový kabel LE-640 2 x 4,0 mm² - 10m

1 650 KČ > 5 ks
Yamaha BD-A1040

Yamaha BD-A1040

13 590 KČ 1-2 ks
Hodnocení

Podle serveru Heureka.cz
je s našimi službami spokojeno
100% zákazníků!

Zákazník náš pán

Naše podnikání je založeno na individuálním přístupu ke každému jednotlivému zákazníkovi.

Garance nákupu

Za nákupy u nás ručí portál Heuréka.cz.
Jak to funguje zjistíte na odkazu zde.