• Harman/Kardon AVR 171

  Harman/Kardon AVR 171 vyprodáno

  Tento produkt již není k dispozici

  Litujeme, ale tento produkt byl vyprodán. Jako alternativu vám můžeme nabídnout jeho zástupce Harman/Kardon AVR171S
  Napiš zkušenost majitele na Cala.cz

  Popis produktu

  S možností mnohonásobného připojení budete možná potřebovať více zařízení
  Uvedení Harman/Kardon® AVR 171 je naší odpovědí na potřeby výkonu a všestrannosti milovníků domácí zábavy. Vybaven šesti HDMI® vstupy, Apple AirPlay, integrovanou Bluetooth® technologií a MHL vstupem pro připojení k mobilním zařízením je tento vysoce výkonný audio/video receiver výjimečný.

  Ještě nebyl nikdy Harman/Kardon AVR s takovouto kombinací výkonu, funkčnosti a univerzálnosti. Tento 7.2-kanálový síťový audio/video receiver poskytuje až 700 wattů výkonu a šest 3D-ready HDMI vstupů, včetně kompatibilního s MHL pro připojení mobilního zařízení. Jeho kompatibilita s Apple AirPlay softwarem, Bluetooth připojením, vTuner™ Internetovým rádiem, Roku Streaming Stick™ klíčem a DLNA® 1.5 technologií vám umožňuje sdílet hi-fi audio. Jeho nový automatický kalibrační systém EzSet/EQ™ III získá maximum z reproduktorů. AVR 171 je taktéž lehký, díky HARMAN GreenEdge™ osvědčení – budete mít všechen jeho výkon v ekologické formě.    

  Důležité
  - Sedm zesilovačů s vysokým výkonem a digitálním napájením, výkon 100-wattů na kanál
  - Apple AirPlay, Bluetooth a DLNA 1.5 technologie
  - HARMAN TrueStream technologie
  - Šest 3D-ready HDMI vstupů, včetně jednoho s MHL a dvěma HDMI výstupy s ARC
  - Duální výstupy pro subwoofer
  - Multiroom systém s přidělitelným zesilovačem
  - USB port na předním panelu pro Apple produkty a USB klíče
  - Nový, kompaktní design
  - Dolby® TrueHD a DTS-HD Master Audio™ dekódování
  - EzSet/EQ III automatická kalibrace
  - HARMAN GreenEdge technologie
  - vTuner (Internetové rádio) sdílení
  - Barevně označené konektory a spojovací terminály reproduktorů
  - Programovatelný/dálkový ovladač s možností učení pro multifunkční zařízení
  - Harman/Kardon remote app pro kompatibilní iOS® a Android™ smartphony a tablety

  Sedm zesilovačů s vysoce výkonným digitálním napájením, výkon 100-wattů na kanál
  AVR 171 vysoce výkonný audio/video receiver vydává 100 wattů na kanál pro napájení sedmikanálového systému prostorového zvuku. Je možné připojit dva aktivní subwoofery pro poskytnutí lepšího nízkofrekvenčního provozu pro celé prostředí. Zatímco si zesilovače zachovávají časem ověřený design s vysokoproudou kapacitou (HCC), ultraširokým pásmem Harman/Kardon® pro zajištění nejvěrnějšího dynamického zvuku s rozšířenou čistotou a realitou – i při vysokých hlasitostech, digitální napájení poskytuje zesilovači všechen potřebný výkon bez hmotnosti tradičních napájecích zdrojů a těžkých transformátorů. Čistým výsledkem je úžasně znějící AVR v malé formě, který je přátelštější k životnímu prostředí.

  Technologie Apple AirPlay, Bluetooth a DLNA 1.5
  AVR 171 může sdílet audio z téměř každého přenosného zařízení. Pro Apple zařízení, jako jsou PC a iPad, iPhone a iPod, je můžete sdílet pomocí zabudované AirPlay technologie receiveru. (AirPlay, vTuner a DLNA připojení vyžadují kabelová připojení k širokopásmové síti.) Pro ostatní tablety, smartphony a laptopy můžete využít výhodu integrované Bleutooth technologie HARMAN TrueStream. USB je na předním panelu AVR, takže můžete připojit zařízení přímo bez externího adaptéru nebo bezdrátového připojení. AVR je taktéž DLNA 1.5 kompatibilní, což nabízí mnoho možností pro šíření obsahu v domácí síti.

  Technologie HARMAN TrueStream
  HARMAN TrueStream zaručuje nejlepší možný zážitek z poslouchání při bezdrátovém sdílení zvuku přes Bluetooth technologii. HARMAN TrueStream nabízí nejaktuálnější, nejdokonalejší bezdrátové možnosti pro zajištění nejkvalitnějšího zvuku, bez ohledu na použitou aplikaci nebo zdrojové zařízení.

  Šest 3D-ready HDMI vstupů včetně jednoho s MHL
  Šest HDMI vstupů s 3D a 30/36-bitů Deep Color poskytují vysokokvalitní digitální video s rozlišením až 1080p s věrným audiem přes jeden kabel. Nejsou žádné ztráty video nebo audio kvality z důvodu konverze formátu, jen maximálne Hollywoodske vzrušenie tak, ako to tvorcovia mysleli. A s MHL môžete doručovat high-definition audio/video obsah z kamery, telefonu, tabletu nebo Roku Streaming Stick zařízení přímo do HDTV přes MHL připojení na AVR 171.

  Duální výstupy pro subwoofer
  Je vaše místnost poslouchání tak velká, že potřebujete dva subwoofery na požadované basy? To není žádný problém pro AVR 171, díky jeho duálním výstupům pro subwoofer, které poskytují vašemu systému velké zesílení čistých nízkých frekvencí.

  Multiroom systém s přidělitelným zesilovačem
  Ovládejte zvuk v samostatné místnosti pomocí jednoho receiveru. Díky přidělitelnému zesilňovači AVR 171 můžete doručovat zvuk do druhé místnosti bez přidání dodatečných komponentů. To znamená, že můžete sledovat sport v jedné místnosti při současném přehrávání uklidňující klasické hudby ve druhé místnosti.

  USB port na předním panelu
  AVR 171 vám nabízí mnoho možností pro přehrávání zvuku s USB portem na předním panelu. Jednoduše připojte iPhone, iPad, iPod nebo USB klíč pro přehrávání uložených skladeb přes systém Vaší domácí zábavy.

  Nový, kompaktní design
  AVR 171 přenesl oceněný vzhled Harman/Kardon do nové úrovně se zapuštěným ovládáním hlasitosti a kompaktnějším designem než u dřívějších AVR. Z důvodu nižší hmotnosti, díky zdokonalenému digitálnímu napájení váží zařízení méně bez snížení výkonu. Je výbornou volbou pro tenké skleněné poličky dnešních otevřených nábytků pro TV/domácí kino.
      
  Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio dekódování
  AVR 171 poskytuje audio s vysokým rozlišením, které odpovídá digitální video kvalitě formátům Blu-ray Disc™, otevírající plný potenciál filmových zvukovych formátovaných s Dolby® TrueHD a DTS-HD Master Audio™ kódováním. Bez ohledu v jakém režimu nebo náladě jste, budete slyšet vždy to nejčistší přehrávání zvuku.

  Automatická kalibrace EzSet/EQ III
  Nový proces automatické kalibrace HARMAN EzSet/EQ III přesně nastaví úrovně hlasitostí AVR 171, vzdálenosti reproduktorů/časy opoždění a ekvalizace pro optimalizaci audio provozu podle konkrétního systému reproduktorů a podmínek místnosti. Systém obsahuje jednoduché menu a obsahuje kalibrační mikrofon.

  Technologie HARMAN GreenEdge
  HARMAN GreenEdge logo zajišťuje, že design AVR 171 je přátelský k životnímu prostředí ale bez kompromisů k výjimečnému provozu, kterou jsou známé HARMAN produkty. Díky zdokonalenému napájení může AVR 171 poskytovat vysoce kvalitní audio v malém, lehkém provedení, které používá méně kovu a plastu. Malý design znamená méně odpadu.

  GreenEdge by Harman

  Zabudované vTuner (Internetové rádio) sdílení
  AVR 171 obsahuje připojení k vTuner Internetovému rádiu pro poskytnutí online audia celého světa. Ihned po vybalení z obalu můžete sdílet světové rozhlasové stanice, stejně jako široký rozsah internetových rozhlasových stanic.

  Barevně označené konektory a spojovací terminály reproduktorů
  Všechna připojení na AVR 171 jsou barevně označena pro jednoduché připojení a snížení rizika omylů. Barevně označené spojovací terminály reproduktorů na všech výstupních kanálech akceptují pin konektory nebo odizolované vodiče pro poskytnutí bezpečného spojení s kabely reproduktorů.

  Programovatelný dálkový ovladač pro několik zařízení
  AVR 171 zjednodušuje váš život s programovatelným infračerveným (IR) dálkovým ovladačem. Jeho ergonomický design funguje bez problémů s multijazyčným menu na obrazovce, navede vás přes celé nastavení systému s uživatelskou jednoduchostí. Dálkový ovladač pro několik zařízení může ovládat taktéž TV, set-top boxy, satelitní tunery a ostatní zdroje přehrávání. Pro další flexibilitu instalace máte k dispozici 12 voltový spouštěcí výstup a vstup pro dálkový IR senzor.

  Harman/Kardon remote aplikace pro kompatibilní iOS a Android smartphony a tablety
  Pro posun možnosti ovládání na vyšší úroveň je dostupná Harman Kardon remote aplikace z iTunes App prodejny pro iOS zařízení a Google Play služba pro kompatibilní Android produkty. Umožňuje vám použít kompatibilní smartphone nebo tablet pro ovládání AVR 171 bez uchopení dálkového ovladače.

  Obsah balení:
  - 1x Harman/Kardon® A/V receiver AVR 171
  - 1x programovatelný dálkový ovladač
  - 1x EzSet/EQ III mikrofon s 6.7 m kabelem
  - 1x AM rámová anténa s 0.6 m kabelem
  - 1x FM anténa s 1.8 m kabelem
  - 2x AAA baterie
  - 1x 1.8 m AC napájecí kabel
  - Příručka rychlého startu
  - Záruční list
  - Bezpečnostní upozornění

  Audio
  - Stereo výkon: 100 wattů na kanál, dva kanály řízené @ 6/8 ohmů, 20 Hz – 20 kHz, <0.07% THD
  - Multikanálový výkon: 100 wattů na kanál, dva kanály řízené @ 6/8 ohmů, 20 Hz – 20 kHz, <0.07% THD
  - Vstupní citlivost/impedance: 250 mV/27k ohmov
  - Odstup signálu od šumu (IHF-A): 100 dB
  - Separace kanálu přilehlého prostorového systému:
  - Dolby Pro Logic®/DPLII: 40 dB
  - Dolby Digital: 55 dB
  - DTS®: 55 dB
  - Frekvenční rozsah (@ 1 W): 10 Hz – 130 kHz (+0 dB/–3 dB)
  - Okamžité proudové zatížení (HCC): ±40 A
  - Přechodné intermodulační zkreslení (TIM): neměřitelné
  - Rychlost přechodu: 40V/s.

  FM Tuner
  - Frekvenční rozsah: 87.5 MHz – 108.0 MHz
  - Použitelná citlivost IHF: 1.3 μV/13.2 dBf
  - Odstup signálu od šumu (mono/stereo): 70 dB/68 dB
  - Zkreslení (mono/stereo): 0.2%/0.3%
  - Stereo separace: 40 dB @ 1 kHz
  - Selektivita (±400 kHz): 70 dB
  - Potlačení dojmu: 80 dB
  - IF potlačení: 80 dB

  AM Tuner
  - Frekvenční rozsah: 522 kHz – 1,620 kHz
  - Odstup signálu do šumu: 38 dB
  - Použitelná citlivost (skučka): 500 μV
  - Zkreslení (1 kHz, 50% mod): 1.0%
  - Selektivita (±10 kHz): 30 dB

  Video
  - Televizní formát: PAL
  - Vstupní citlivost/impedance: 1Vp-p/75 ohmů
  - Výstupní úroveň/impedance: 1Vp-p/75 ohmů
  - Video frekvenční rozsah (kompozitní video): 10 Hz – 8 MHz (–3 dB)
  - HDMI: podporuje až do 4K x 2K

  Základní údaje
  - Napájenií: 220 V – 240 V AC/50 Hz – 60 Hz
  - Spotřeba energie: <0.5 W (pohotovostní režim); 510 W maximum
  - Rozměry (v x š x h): 121 mm x 440 mm x 300 mm
  - Hmotnost: 5.1 kg
   

  Představení AV receieveru Harman/Kardon 171

  Specifikace produktu

  Výrobce Harman/Kardon
  Barva Černá
  Podpora 4K Ano
  Podpora 3D Ano
  HDMI vstup 6
  HDMI výstup 2
  Počet kanálů 7.2
  Digitální optický vstup 2
  Digitální koaxiální vstup 1
  USB vstup Ano
  Ethernet(LAN) Ano
 • Zeptejte se!  Nutno vyplnit  Nutno vyplnit  Nutno vyplnit  Nezveřejňujeme


  Nebo odeslat jako .
AudioQuest Forest HDMI 1m

AudioQuest Forest HDMI 1m

1 379 KČ 2 ks
Oehlbach Powersocket 905

Oehlbach Powersocket 905

4 250 KČ 0 ks
Reproduktorový kabel LE-640 2 x 4,0 mm² - 10m

Reproduktorový kabel LE-640 2 x 4,0 mm² - 10m

1 650 KČ > 5 ks
Yamaha BD-A1040

Yamaha BD-A1040

13 590 KČ 1-2 ks
Hodnocení

Podle serveru Heureka.cz
je s našimi službami spokojeno
100% zákazníků!

Zákazník náš pán

Naše podnikání je založeno na individuálním přístupu ke každému jednotlivému zákazníkovi.

Garance nákupu

Za nákupy u nás ručí portál Heuréka.cz.
Jak to funguje zjistíte na odkazu zde.