• Yamaha HTR-4068

  Yamaha HTR-4068 vyprodáno

  Tento produkt již není k dispozici

  Litujeme, ale tento produkt byl vyprodán. Jako alternativu vám můžeme nabídnout jeho zástupce Yamaha HTR-4069
  Napiš zkušenost majitele na Cala.cz

  Popis produktu

  5.1, 5x115W/kanál, HDMI (6x vstup, 1x výstup) HDCP 2.2, podpora 4K, LAN, Wifi, DLNA, bluetooth, internetové rádia, Spotify, Airplay, USB, Extra Bass, kalibrace YPAO 
  Model Yamaha HTR-4068 je základním kamenem síťových AV receiverů série HTR pro rok 2015/16. V jeho bohaté výbavě najdete možnost streamování hudby po vaší domácí síti, Spotify, poslech stovek internetových radií z celého světa a bezdrátový přenos hudby z vašeho iPhonu díky vestavěné AirPlay technologii. Nově je vybaven technologií bluetooth pro bezdrátové přehrávání hudby. Užívejte si vysokého rozlišení při přehrávání široké škály nejrůznějších hudebních souborů - MP3, WAV,WMA,  FLAC, AAC, Apple Lossless a DSD 2,8MHz/5,6MHz. AV receiver podporuje nejnovější standardy HDMI a umožňuje průchod 4K Ultra High Definition signálu pro vyšší rozlišení obrazu. Můžete tak sledovat oblíbené filmy v nejvyšším možném rozlišení. Ve výbavě nechybí nic, co dnes potřebujete pro kvalitní poslech domácího kina. V konstrukci toho AV receiveru byl použit diskrétní zesilovač, díky kterému dosahuje skvělých zvukový výsledků.  Obrazová část AV receiveru podporuje pokročilé funkce HDMI, včetně průchodu 4K rozlišení pro nejvyšší obrazovou kvalitu, která poskytuje až čtyřikrát vyšší rozlišení než dnešní  1080p HD standard, který se běžně používá pro přehrávání 3D videa. Šest HDMI vstupů a jeden výstup zajišťuje dostatek možností pro připojení 3D TV, blu-ray přehrávače, satelitního HD přijímače, případně připojení HD video projektoru. Samozřejmostí je podpora Audio Return Channel (ARC), díky kterému můžete přijímat zvuk z televize stejným HDMI kabelem, kterým do ní běžně posíláte pouze signál z jiného zařízení. To znamená, že si budete vychutnávat televizní programy s perfektním zvukem receiveru bez potřeby instalace více kabelů. Další výhodou tohoto nového AV receiveru je HDMI CEC funkce, která umožňuje vypínat/zapínat televizor společně s AV receiverem. Standard HDMI CEC umožňuje rozšířené ovládání i dalších jiných zařízení. Podmínkou je kompatibilita s tímto systémem.  Přehrávání hudby z internetu i z domácí sítě (Streaming)
  AV receiver umožňuje přehrávání stovek internetových rádií, podporuje přehrávání souborů - MP3, WMA, FLAC, WAV, AAC, DSD 2,8MHz/5,6MHz uložených ve vašem smartphonu, tabletu, notebooku, NASu nebo jiném datovém uložišti v domácí síti. Majitelé Apple zařízení (iPod, iPad nebo iPhone) si mohou bezdrátově vychutnat svoji oblíbenou hudbu díky vestavěné Airplay technologii. Stejně snadné je i přehrávání hudby ze stolního PC nebo Mac s aplikací iTunes. Receiver dokáže přistupovat k internetovým zdrojům vTuner a streamovat hudbu ze služeb Spotify. Aktualizace firmwaru je možná z internetu nebo přes USB port.


  Snadné ovládání pomocí smartphonu
  Díky možnosti nastavení přes webový prohlížeč nemůže být ovládání jednoduší. Receiver lze snadno ovládat za pomocí vašeho smartphonu nebo tabletu (aplikaci, která je volně dostupná pro iOS i Android). Díky této aplikaci je možné používat váš smartphone jako dálkový ovladač, přes který můžete ovládat většinu funkcí AV receiveru - přepínání vstupů, DSP režimů, výběr síťových zařízení atd. Pro maximální přizpůsobení je možné si zobrazení aplikace upravit, například skrýt nepoužívané ikony, nebo libovolně měnit názvy ikon.

  Aplikace AV Controller byla navržena speciálně pro tablety iPad, kde se na jejich velké obrazovce zobrazí všechny údaje daleko přehledněji a tím se stává jejich ovládání i jednodušší.  Zobrazený obsah reaguje na otočení tabletu a díky širokému displeji umožňuje aplikace zobrazit ve dvou sloupcích. Dvojnásobné množství informací umožňuje jednoduše volit různé provozní režimy, přehrávání skladeb atd. Technologie AV controller umožňuje zapínání/vypínání, nastavení poslechových režimů, přepínání vstupů, ovládání streamovaného obsahu, přepínání internetových rádií.  AV receiver je vybavený automatickou kalibrací YPAO, která analyzuje během několika minut akustiku vaší místnosti, poté upraví nastavení různých audio parametrů pro optimální poslech. Výsledkem je profesionální nastavení, které dokáže korigovat akustické nedostatky místnosti. Další instalovanou technologií je Compressed Music Enhancer, která výrazně zkvalitňuje reprodukci kompresních hudebních formátů (MP3, WMA atd.). Pro kvalitní věrný poslech přes sluchátkový výstup je receiver osazen obvody Silent Cinema, kvalitní DAC převodníky Burr-Brown 192kHz/24bitu pro všechny audio kanály zajišťující skutečně věrnou reprodukci. Samozřejmostí je podpora všech základních HD audio dekodérů Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio, Dolby Digital Plus a DTS-HD High Resolution Audio.

  Všichni majitelé iPhone/iPod ocení USB vstup na čelním panelu umožňující jejich připojení. Novinkou je i možnost nabíjení připojeného iPhone/iPod i v standby režimu.

  Díky ECO režimu můžete snížit spotřebu energie až o 20%. Novinkou je i možnost nastavení automatického vypnutí po 2, 4, 8 nebo 12 hodin to vše přispívá k vašemu pohodlí. Společnost Yamaha věnuje velkou pozornost i ekologií  HTR-4068 má v pohotovostním režimu minimální spotřebu pouze 0,1 W.  ​Pro koho je přístroj určen?
  - Filmový fanda
  - Apple fanoušek (podpora Airplay)
  - PC fanda bluetooth, DLNA(síťová konektivita)
  - Posluchač internetových rádií

  Technický popis
  Zesilovač:

  Počet kanálů: 5.1
  Jmenovitý výkon (1 kHz, 1 kanál řízen, 6 Ohm, 0,9 % THD): 115 W 
  Dynamický výkon na kanál (6/4 Ohm):  110/130 W

  Zpracování prostorového zvuku:
  CINEMA DSP 
  17 DSP programů
  Compressed Music Enhancer
  Virtual Presence Speaker
  SILENT CINEMA / Virtual CINEMA DSP
  Dolby TrueHD
  Dolby Digital Plus
  DTS-HD Master Audio

  Základní audio vlastnosti:
  Internetové rádia vTuner
  Možnost streamování hudby (MP3, AAC, FLAC, WAV 192kHz/24)
  Spotify, Pandora, Juke
  YPAO sound optimization
  Extra Bass
  Adaptive DRC (Dynamic Range Control)
  Initial Volume & Maximum Volume Setting
  Audio Delay (0-250 ms)
  192 kHz/24bit DAC Burr-Brown převodníky pro všechny kanály

  Základní video vlastnosti:
  HDMI průchozí 4K passthrough
  HDMI ARC (zpětný audio kanál), CEC 
  Deep Color/x.v.Color/24Hz Refresh Rate /Auto Lip-Sync

  Možnosti připojení:
  6x HDMI vstup (1x podpora HDCP 2.2)
  1x HDMI výstup (podpora HDCP 2.2)
  1x USB vstup
  1x digitální optický audio vstup
  2x digitální koaxiální audio vstup
  3x analogový audio vstup
  4x kompozitní video vstup
  1x kompozitní video výstup
  1x výstup na subwoofer
  1x výstup na sluchátka
  1x LAN

  Tuner:
  FM/AM
  RDS služby
  40 předvoleb

  Spotřeba:
  Stand-by: < 0,1W

  Rozměry:
  435 x 161 x 315 (Š x V x H)

  Hmotnost:
  8 kg

  Dokumentace k produktu

  Specifikace produktu

  Výrobce Yamaha
  Barva Černá
  Počet kanálů 5.1
  Podpora 4K Ano
  3D film Ano
  USB vstup Ano
  Ethernet(LAN) Ano
  Bluetooth Ano
  HDMI vstup 6
  HDMI výstup 1
  Digitální optický vstup 1
  Digitální koaxiální vstup 1
  Sluchátkový výstup Ano
  Wifi Ano
  Dolby Atmos Ne
  Tidal Ne
  MusicCast Ne
  DAB tuner Ne
  Internetová rádia Ano
  Spotify Ano
  AirPlay Ano
  DLNA Ano
 • Zeptejte se!  Nutno vyplnit  Nutno vyplnit  Nutno vyplnit  Nezveřejňujeme


  Nebo odeslat jako .
  consulting.useful_comment consulting.useless_comment 10
  Tomáš, Praha 512

  Dobrý den, chystám se pořídit nový AV receiver jako náhradu za odešlý Technics. Můžete mi prosím osvětlit jaký je rozdíl mezi HTR-4068 a RX-V479 ??? Podle parametrů jsou to identické stroje, ale liší se cenou... a čím ještě? Děkuji za Váš čas a odpověď!
  Odpověz

  Jan Čala, Zlín 4, Odpovídá:

  Dobrý den, parametry jsou stejné, rozdílná je konstrukce a tedy zvuk. Pakliže máte systém na domácí kino, jste nenáročný, tak doporučim Yamaha HTR-4068, pokud chcete poslouchat občas i hudbu, tak Yamaha RX-V479. Pakliže by jste chtěl poslouchat i hodně ve stereu, doporučuji Yamaha RX-A550: http://www.luxusni-elektronika.cz/yamaha-rx-a550-d8361 Zdraví Jan Čala
  Odpověz

  Tomáš, Praha 512, Odpovídá:

  Děkuji za hodnotné info!
  Odpověz

AudioQuest Pearl HDMI 0,6m

AudioQuest Pearl HDMI 0,6m

729 KČ 2 ks
AudioQuest Pearl HDMI 2m

AudioQuest Pearl HDMI 2m

1 099 KČ 1-2 ks
Reproduktorový kabel LE-615 2x1,5 mm² - 10 m

Reproduktorový kabel LE-615 2x1,5 mm² - 10 m

750 KČ > 5 ks
Yamaha BD-S677

Yamaha BD-S677

8 990 KČ 0 ks
Hodnocení

Podle serveru Heureka.cz
je s našimi službami spokojeno
100% zákazníků!

Zákazník náš pán

Naše podnikání je založeno na individuálním přístupu ke každému jednotlivému zákazníkovi.

Garance nákupu

Za nákupy u nás ručí portál Heuréka.cz.
Jak to funguje zjistíte na odkazu zde.