• Yamaha RX-V500D DAB

  Yamaha RX-V500D DAB vyprodáno

  Tento produkt již není k dispozici

  Napiš zkušenost majitele na Cala.cz

  Popis produktu

  AV receiver RX-V500D

  5.1, 5x115W/kanál, HDMI (5x vstup, 1x výstup), podpora 4K, LAN, DLNA, internetové rádia, Spotify, Airplay, USB, Extra Bass, kalibrace YPAO, DAB/DAB+ tuner    Síťový AV receiver RX-V500D doplněný o digitální DAB tuner pro příjem rádií v normě DAB/DAB+. V jeho bohaté výbavě najdete možnost streamování hudby po vaší domácí síti, Spotify, poslech stovek internetových radií z celého světa, bezdrátový přenos oblíbené muziky z vašeho iPhonu díky vestavěné technologii AirPlay - ve výbavě nechybí nic, co dnes potřebujete pro kvalitní poslech domácí kina. V konstrukci toho AV receiveru byl použit diskrétní zesilovač, díky kterému dosahuje skvělých zvukový výsledků. Pro bohatou basovou reprodukci i s malými reproduktory je zde funkce Extra Bass. Virtual Cinema Front zase nabízí virtuální pěti kanálový prostorový zvuk.  Obrazová část AV receiveru podporuje pokročilé funkce HDMI včetně průchodu 4K rozlišení pro nejvyšší obrazovou kvalitu, která poskytuje až čtyřikrát vyšší rozlišení než dnešní 1080p HD standard, který se běžně používá pro přehrávání 3D videa.  Pět HDMI vstupů a jeden výstup zajišťuje dostatek možností pro připojení pro 3D TV, blu-ray přehrávače, satelitního HD přijímače, případně připojení HD video projektoru. Samozřejmostí je podpora Audio Return Channel (ARC), díky kterému můžete přijímat zvuk z televize stejným HDMI kabelem, kterým do ní běžně posíláte pouze signál z jiného zařízení. To znamená, že si budete vychutnávat televizní programy s perfektním zvukem receiveru bez potřeby instalace více kabelů.  Další výhodou tohoto nového AV receiveru je HDMI CEC funkce, která umožňuje vypínat/zapínat televizor společně s AV receiverem. Standart HDMI CEC umožňuje rozšířené ovládání i dalších zařízení. Podmínkou je kompatibilita s tímto systémem.  Přehrávání hudby z internetu i z domácí sítě (Streaming)
  AV receiver umožňuje přehrávání stovek internetových rádií, podporuje přehrávání souborů MP3, WMA, FLAC, WAV, AAC uložených ve vašem smartphonu, tabletu, notebooku, NASu nebo jinému datovému uložišti. Pro majitele zařízení Apple je receiver vybaven technologií AirPlay pro bezdrátový přenos vaší oblíbené hudby v maximální kvalitě. Stejně snadné je i přehrávání hudby z počítače PC nebo Mac s aplikací iTunes. Receiver dokáže přistupovat k internetovým zdrojům vTuner a streamovat hudbu ze služby Spotify. Aktualizace firmwaru je možná z internetu nebo přes USB port.  Snadné ovládání pomocí smartphonu
  Ovládání tohoto AV receiveru nemůže být už jednoduší a to díky možnosti nastavení přes webový prohlížeč. Další možností je snadné ovládání pomocí vašeho chytrého telefonu nebo tabletu (aplikaci, která je volně dostupná pro iOS i Android). Díky této aplikaci je možné používat váš chytrý telefon jako dálkový ovladač, přes který můžete ovládat většinu funkcí - přepínání vstupů, DSP režimů, výběr síťových zařízení atd. Pro maximální přizpůsobení individuálním požadavkům zákazníka je možné si skrývat nepoužívané ikony nebo libovolně měnit názvy ikon. Aplikace AV Controller byla navržena speciálně pro tablety iPad, kde se na jejich velké obrazovce zobrazí všechny údaje daleko přehledněji a tím se stává jejich ovládání i jednodušší.  Zobrazený obsah reaguje na otočení tabletu a díky širokému displeji umožňuje aplikace zobrazit ve dvou sloupcích. Technologie AV controller umožňuje zapínání/vypínání, nastavení poslechových režimů, přepínání vstupů, ovládání streamovaného obsahu, přepínání internetových rádií (technologie DLNA).

  AV receiver je vybavený automatickou kalibrací YPAO, která analyzuje během několika minut akustiku vaší místnosti, poté upraví nastavení různých audio parametrů pro optimální poslech. Výsledkem je profesionální nastavení, které dokáže korigovat akustické nedostatky místnosti. Další instalovanou technologií je Compressed Music Enhancer, která výrazně zkvalitňuje reprodukci kompresních hudebních formátů (MP3, WMA atd.). Pro kvalitní věrný poslech přes sluchátkový výstup je receiver osazen obvody Silent Cinema, kvalitní DAC převodníky Burr-Brown 192kHz/24bitu pro všechny audio kanály zajišťující skutečně věrnou reprodukci. Samozřejmostí je podpora všech základních HD audio dekodérů Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio, Dolby Digital Plus a DTS-HD High Resolution Audio. Všichni majitelé iPhone/iPod ocení USB vstup na čelním panelu umožňující jejich připojení. Novinkou je i možnost nabíjení připojeného iPhone/iPod i v standby režimu.

  Díky ECO režimu můžete snížit spotřebu energie až o 20%. Novinkou je i možnost nastavení automatického vypnutí po 2, 4, 8 nebo 12 hodin, to vše přispívá k vašemu pohodlí. Společnost Yamaha věnuje velkou pozornost i ekologií RX-V500D má v pohotovostním režimu minimální spotřebu pouze 0,1 W. Spolu s receiverem obdržíte programovatelné dálkové ovládání a kalibrační mikrofon.  Volitelné příslušenství bluetooth adapter YBA-11
  S adaptérem YBA-11 můžete do vašeho AV receiveru streamovat bezdrátově hudbu z mobilního telefonu, tabletu nebo notebooku. Díky digitálnímu připojení a algoritmu kódování zvuku aptx si budete moci vychutnat oblíbenou hudbu v optimální kvalitě.
  Volitelné příslušenství Wifi adapter YWA-10
  S adapterem YWA-10 můžete váš AV receiver připojit bezdrátově k domácí wifi síti.

  ​Pro koho je přístroj určen?
  - Filmový fanda
  - Apple fanoušek (podpora Airplay)
  - PC fanda (síťová konektivita)
  - Posluchač internetových rádií
  - Náročnější posluchač hudby

  Technický popis
  Zesilovač:

  Počet kanálů: 5.1
  Jmenovitý výkon (1 kHz, 1 kanál řízen, 6 Ohm, 0,9 % THD): 115 W 
  Dynamický výkon na kanál (6/4 Ohm):  110/130 W

  Zpracování prostorového zvuku:
  CINEMA DSP 
  17 DSP programů
  Compressed Music Enhancer
  Virtual Presence Speaker
  SILENT CINEMA / Virtual CINEMA DSP
  Dolby TrueHD
  Dolby Digital Plus
  DTS-HD Master Audio

  Základní audio vlastnosti:
  DAB tuner
  Internetové rádia vTuner
  Možnost streamování hudby (MP3, AAC, FLAC, WAV 192kHz/24)
  Spotify
  YPAO sound optimization
  Extra Bass
  Adaptive DRC (Dynamic Range Control)
  Initial Volume & Maximum Volume Setting
  Audio Delay (0-250 ms)
  192 kHz/24bit DAC Burr-Brown převodníky pro všechny kanály

  Základní video vlastnosti:
  HDMI průchozí 4K passthrough
  HDMI ARC (zpětný audio kanál), CEC 
  Deep Color/x.v.Color/24Hz Refresh Rate /Auto Lip-Sync

  Možnosti připojení:
  5x HDMI vstup
  1x HDMI výstup
  2x USB vstup (1x vzadu)
  2x digitální optický audio vstup
  2x digitální koaxiální audio vstup
  3x analogový audio vstup
  1x analogový audio výstup
  2x komponentní video vstup
  1x komponentní video výstup
  4x kompozitní video vstup
  1x kompozitní video výstup
  1x výstup na subwoofer
  1x výstup na sluchátka
  1x LAN

  Tuner:
  DAB/DAB+, FM/AM
  RDS služby
  40 předvoleb

  Spotřeba:
  Stand-by: < 0,1W

  Rozměry:
  435 x 161 x 315 (Š x V x H)

  Hmotnost:
  8,1 kg

  Specifikace produktu

  Výrobce Yamaha
  Barva Černá
  Počet kanálů 5.1
  3D film Ano
  Podpora 4K Ano
  DLNA Ano
  Spotify Ano
  AirPlay Ano
  Bluetooth Ne
  Wifi Ne
  Ethernet(LAN) Ano
  Internetová rádia Ano
  DAB tuner Ano
  USB vstup Ano
  HDMI výstup 1
  HDMI vstup 5
  Sluchátkový výstup Ano
  Digitální optický vstup 2
  Digitální koaxiální vstup 2
  Componentní vstup 2
  Componentní výstup 1
 • Zeptejte se!  Nutno vyplnit  Nutno vyplnit  Nutno vyplnit  Nezveřejňujeme


  Nebo odeslat jako .
AudioQuest Forest Optilink 1,5m

AudioQuest Forest Optilink 1,5m

1 089 KČ 0 ks
AudioQuest Forest Optilink 3m

AudioQuest Forest Optilink 3m

1 649 KČ 0 ks
AudioQuest Pearl HDMI 1,5m

AudioQuest Pearl HDMI 1,5m

959 KČ 2 ks
AudioQuest Pearl HDMI 1m

AudioQuest Pearl HDMI 1m

819 KČ 1-2 ks
Hodnocení

Podle serveru Heureka.cz
je s našimi službami spokojeno
100% zákazníků!

Zákazník náš pán

Naše podnikání je založeno na individuálním přístupu ke každému jednotlivému zákazníkovi.

Garance nákupu

Za nákupy u nás ručí portál Heuréka.cz.
Jak to funguje zjistíte na odkazu zde.