• Yamaha RX-V777

  Yamaha RX-V777 vyprodáno

  Tento produkt již není k dispozici

  Napiš zkušenost majitele na Cala.cz

  Popis produktu

  7.2, 7x160W/kanál, HDMI 2.0 (6x vstup, 2x výstup), bi-amping , upscaling 4K, MHL, LAN, Wifi direct, DLNA, internetové rádia, Spotify, Pandora, Napster, Airplay, USB, Extra Bass, kalibrace multi YPAO, Zone 2, HTC connect, phono předzesilovač, hliníkový přední panel

  Nejvyšší model série RX-V modelové řady pro rok 2014 - AV receiver Yamaha RX-V777 nabízí řešení pro všechny opravdové hifi/filmové fandy kteří hledají univerzální výborně vybavený AV receiver. Jeho výkon je dostatečně dimenzovaný a bez problému splňuje náročné požadavky pro ozvučení větších poslechových prostor - výsledkem je dech beroucí zvuková kvalita, která garantuje skutečně prvotřídní zážitek nejen při sledování domácího kina tak i při klasickém stereofonním poslechu. Díky podpoře 4K Ultra High Definition upscaling, můžete sledovat oblíbené filmy v nejvyšším možném rozlišení – připravte se na nezapomenutelné zážitky. Nabízí široké možnosti připojení nejrůznějších komponentů, jednoduchou intuitivní obsluhu samozřejmostí je vynikající zvuková kvalita. Kromě digitálního propojení s iPod, iPhone nebo iPad, vám receiver otevírá svět internetových rádií (vTuner), síťového streamování přes DLNA nebo Apple Airplay při připojení přes LAN síť nebo vestavěný Wifi adaptér. Užívejte si vysokého rozlišení při přehrávání široké škály nejrůznějších hudebních souboru MP3, WAV,WMA,  FLAC, AAC a Apple Lossless přes LAN nebo USB. Vaše oblíbená hudba bude podporována až do rozlišení 192KHz/24bit.

  Celková konektivita je mimořádně široká zahrnuje šest HDMI vstupů a dva HDMI výstupy díky kterým vás v budoucnu téměř nic nepřekvapí. Nezáleží na druhu zdroje signálu, zda si pustíte blu-ray přehrávač, CD přehrávač, gramofon, internetové rádio, satelitní přijímač nebo nebo hudbu z vašeho smartphonu  - s tímto AV Receiverem si vychutnáte vaše filmy a hudbu na výborné úrovni. Ve své výbavě nabízí moderní technologie s důrazem na čistotu zvuku, při vývoji kladli inženýři společnosti Yamaha velký důraz na vysokou kvalitu zvuku a výkonu proto v konstrukci tohoto AV receiveru je použita diskrétní technologie koncového zesilovače. Konstrukčně jde o AV receiver 7.2 + ZONE 2 díky tomuto řešení je možné využít bi-ampingového zapojení vašich předních reprosoustav. Ve výbavě nechybí vestavěný phono předzesilovač pro bezproblémové připojení gramofonu.

  Yamaha RX-V777 nabízí rozšíření zábavy po celém vašem domě přes druhý HDMI výstup je distribuovaný stejný video signál jako v hlavní zóně. Nebo je možné sledování samostatně oddělených zdrojů přes HDMI v další místnosti. Pro další místnost (Zone 2) je pak k dispozici samostatný zvukový výstup. U kterého si můžete samostatně nastavit zdroj signálu jeho hlasitost a to vše pohodlně z Vašeho smart telefonu nebo tabletu.

  Novinkou je zabudovaná technologie Wifi direct díky které si můžete vybudovat vlastní wifi přístupový bod bez nutnosti připojení k vašemu wifi routeru. Mezi další novinky patří podpora Gapless  díky této technologií si budete moci vychutnat oblíbenou hudbu bez přerušení mezerou. Gapless technologie je kompatibilní s WAV, FLAC souborů a to jak z USB vstupu tak i při přehrávání hudby z Vašeho počítače případně při streamování z NAS. Nesmíme zapomenout na další zajímavou funkci Extra Bass, která vám poskytne bohatou basovou reprodukci i s malými reproduktory. Virtual Cinema Front nabízí virtuální pěti kanálový prostorový zvuk.
  Na rozdíl od levnějších modelů je přední panel vyrobený z hliníku díky tomu působí velmi elegantně a profesionálně jak se na danou kategorií sluší a patří. Výbavou tohoto AV receiveru se povedlo namixovat vše takřka ideálně – skvělý prostorový zvuk, velmi dobrou kvalitu reprodukce při stereo poslechu, dokonalé síťové funkce včetně internetových rádií či podpory AirPlay, bohatou konektivitu a k tomu elegantní design a zpracování. Pokud hledáte kvalitní, dobře vybavený AV receiver nemůžete zvolit špatně.

  Upscaling do 4K rozlišení při 60Hz snímkování ve formátu 21:9
  Obrazová část AV receiveru podporuje pokročilé funkce HDMI, včetně upscalingu do  4K rozlišení pro nejvyšší obrazovou kvalitu která poskytuje až čtyřikrát vyšší rozlišení než dnešní  1080p HD standard, který se běžně používá pro přehrávání 3D videa.  Šest HDMI 2.0 vstupů a dva výstupy se můžou pochlubit nejnovější HDMI 2.0 rozhraním podporující 4K/60Hz ve formátu 21:9. Dostatek HDMI portů zajišťuje široké možností pro připojení pro 3D TV, blu-ray přehrávače, satelitního HD přijímače případně připojení HD video projektoru.  Samozřejmostí je podpora Audio Return Channel (ARC) díky kterému můžete přijímat zvuk z televize stejným HDMI kabelem, kterým do ní běžně posíláte pouze signál z jiného zařízení. To znamená, že si budete vychutnávat televizní programy s perfektním zvukem receiveru bez potřeby instalace více kabelů.  Další výhodou tohoto nového AV receiveru je HDMI CEC tato funkce umožňuje připojení automatizaci k CEC kompatibilnímu televizoru. Díky tomu bude možné televizor zapnout a vypnout společně s AV receiverem. Standart HDMI CEC umožňuje rozšířené ovládání i dalších jiných zařízení podmínkou je kompatibilita s tímto systémem.


  MHL, přehrávání z Vašeho mobilu či tabletu na TV ve FullHD
  Další novinkou je podpora funkce MHL která umožňuje přehrávání Full HD 1080p videa se 7.2kanálovým zvukem z přenosných zařízení (smartphonu, tabletu atd.) přes HDMI port. Navíc je možné využít tuto funkci pro přímé nabíjení připojeného zařízení přes HDMI kabel. Jedná se o elegantní a rychlé řešení při přenosu full HD signálu z vašeho smartphonu nebo tabletu. Touto funkcí je vybavený HDMI vstup přímo na předním panelu, který je připravený pro rychlé připojení vašeho smartphonu, tabletu.  Inteligentní přiřazení ozvučení
  AV receiver umí automaticky přiřadit jednotlivé zesilovače k požadovaným reprosoustavám, v závislosti na tom, které funkce požadujete. Například v systému 7.1, když bude zóna 2 vypnutá, budou všechny 7.1 kanály použity v hlavní zóně pro co nejkvalitnější poslech. Pokud si zapnete Zónu 2, budou oba dva zadní kanály přesměrované do dvou reproduktorů v zóně 2, a v hlavní zóně bude funkční kino systém 5.1. Stejně tak, pokud 3D CINEMA DSP je na, dva reproduktory Přední přítomnost bude napájen, a ne dva reproduktory Surround Back. Pokud 3D CINEMA DSP je pryč, to je situace opačná. Díky inteligentní Amp řešení není potřeba přepojovat kabely od reproduktorů to je další plus pro Yamahu.  Wi-Fi Direct bezdrátový přístupový bod
  Vestavěné Wifi připojení umožňuje bezdrátové připojení s vašim wifi routerem v domácnosti, to vám výrazně zjednoduší celý systém připojení. Pokud nemáte k dispozici Wi-Fi router, jedinečná technologie Wireless Direct umožní streamování hudbu přímo z vašeho smartphonu či tabletu. Pokud máte nainstalovanou aplikace AV Controller na svém smart telefonu (Android, Apple) můžete ovládat váš téměř kompletně celý AV receiver včetně náhledu streamované hudby.

  DAC převodníky 24-bit/192 kHz Burr-Brown na každý kanál
  Kvalitní audio převodníky 24-bit/192 kHz DAC Burr-Brown pro všechny kanály. Zvukové převodníky této firmy zajistí opravdu věrnou reprodukci vašeho oblíbeného filmu či muziky. Receiver je osazený Advanced Music Optimizer funkce pro zkvalitnění zvuku kompresních formátů. Pokročilý 32-bit DSP procesor nabídne široký výběr zvukových režimů, z kterých si vybere určitě každý a poslech se stane opravdovým zážitkem. Direct mód zajišťuje přímou cestu audio signálu od vstupu ze zdroje signálu až do výstupu na reproduktory bez ovlivnění ekvalizérem. Pure Audio je speciální audio režim, který je určený pro přehrávání vaší oblíbené hudby. Po aktivaci této funkce dojde k vypnutí displeje, odepnutí všech video obvodů toto řešení zaručí co nejkratší cestu audio signálu ze zdroje do reproduktorů. Aktivací tohoto obvodu získáte větší přesnost, sílu a věrnost v celém frekvenčním pásmu, jež vás uchvátí na první poslech.


  Virtual CINEMA FRONT vám nabídne virtuální 5-kanálový prostorový zvuk 
  Pokud nemáte možnost nainstalovat zadní surroundové reproduktory které se umísťují za posluchače. Technologie Virtual CINEMA DSP reprodukuje virtuální 5-kanálový prostorový zvuk z plným a reálným zvukem při použití pouze dvou předních reproduktorů. Získáte tak větší flexibilitu uspořádání reproduktorů v místnosti, spolu se skvělým požitkem z kvalitního prostorového zvuku.

   
  Extra Bass poskytuje bohaté basy s malými reproduktory
  Exkluzivní technologie Yamaha, která vylepšuje reprodukci v oblasti nízkých tonů, nabízí bohatší basy než byste očekávali od velikosti reproduktorů. To vše při zachování dobré lokalizaci a vyvážení zvuku a kompaktních rozměrech předních reproduktorů. Je-li použit subwoofer, zlepšuje tato technologie objem celého basového pásma reproduktorového systému, nikoli jen předních reproduktorů, ale také  basů ze subwooferu. Budete si moci vychutnat Vaše oblíbené koncerty a hudbu se zvukem, který bude mít mimořádnou sílu.  Přehrávání hudby z internetu i z domácí sítě (Streaming)
  AV receiver umožňuje přehrávání stovek internetových rádií, podporuje přehrávání souborů MP3, WMA, FLAC, WAV, AAC, Apple Lossless uložených ve vašem smartphonu, tabletu, notebooku, NASu nebo jinému datovému uložišti ve Vaší domácí síti. Pokud vlastníte iPod, iPad nebo iPhone není nic jednoduššího AV receiver je vybavený technologií AirPlay díky které si vychutnáte maximální zážitek při poslechu. Stejně snadné je i přehrávání hudby z počítače PC nebo Mac s aplikací iTunes. Receiver dokáže přistupovat k internetovým zdrojům vTuner a streamovat hudbu ze služeb Spotify, Napster a Pandora. Aktualizace firmwaru je možná z internetu nebo přes USB port. Vestavěná funkce nabízí výbornou flexibilitu při vlastní instalaci, podporovaná je WPS funkce a Wireless Direct díky které můžete připojit váš AV receiver bezdrátově přímo k smartfonu nebo tabletu.

  Ovládání tohoto AV receiveru nemůže být už jednoduší díky možnosti nastavení přes webový prohlížeč. Další možností je snadné ovládání pomocí vašeho smart telefonu nebo tabletu (aplikaci která je volně dostupná pro iOS i Android). Díky této aplikaci je možné používat váš smartphone jako dálkový ovladač přes který můžete ovládat většinu funkcí AV receiveru přepínání vstupů, DSP režimů, výběr síťových zařízení atd.  Pro maximální přizpůsobení individuálním požadavkům zákazníka je možné si zobrazení aplikace upravit například skrýt nepoužívané ikony, libovolně měnit názvy ikon.

  Aplikace AV Controller byla navržena speciálně pro tablety iPad kde se na jejich velké obrazovce zobrazí všechny údaje daleko přehledněji a tím se stává jejich ovládání i jednodušší.  Zobrazený obsah reaguje na otočení tabletu a díky širokému displeji umožňuje aplikace zobrazit ve dvou sloupcích. Dvojnásobné množství informací sumožňuje jednoduše volit různé provozní režimy, přehrávání skladeb atd. Technologie AV controller umožňuje zapínání/vypínání, nastavení poslechových režimů, přepínání vstupů, ovládání streamovaného obsahu, přepínání internetových rádií (technologie DLNA).
  Gapless podpora přehrávání hudby bez mezer
  Mnoho živých i klasických alb mají v hudbě mezery technologie Gapless zaručuje přehrávání hudby bez těchto mezer. Díky této technologií si budete moci vychutnat oblíbenou hudbu bez přerušení.
  Gapless technologie je kompatibilní s WAV, FLAC souborů a to jak z USB vstupu tak i při přehrávání hudby z Vašeho počítače případně při streamování z NASu.  Automatická kalibrace YPAO R.S.C. multi-point
  AV receiver je vybavený špičkovou automatickou kalibrací  YPAO R.S.C. s měřením bodu Multi-point  která je schopná analyzovat během několika minut akustiku vaší místnosti do více poslechových bodů poté upraví nastavení různých audio parametrů pro optimální poslech - výsledkem je profesionálního nastavení které dokáže korigovat akustické nedostatky vaší místnosti.  V receiver je osazený ECO režimem, díky kterému můžete snížit spotřebu energie až o 20%. Novinkou je i možnost nastavení automatického vypnutí po 2, 4, 8 nebo 12 hodin to vše přispívá k vašemu pohodlí. Společnost Yamaha věnuje velkou pozornost i ekologií RX-V777 má v pohotovostním režimu minimální spotřebu pouze 0,3 W.

  Volitelné příslušenství bluetooth adapter YBA-11<
  S adapterem YBA-11 můžete do vašeho AV receiveru streamovat bezdrátově hudbu z mobilního telefonu, tabletu nebo NTB. Díky digitálnímu připojení a algoritmu kódování zvuku aptx si budete moci vychutnát oblíbenou hudbu v optimální kvalitě.

  Pro koho je přístroj určen?
  - Náročný filmový fanda
  - Dvojice HDMI výstupu
  - Náročnější posluchač hudby
  - Apple fanoušek (podpora Airplay)
  - PC fanda (síťová konektivita)
  - Ozvučení dvou místností (multiroom)

  Technický popis
  Zesilovač:
  Počet kanálů: 7.2
  Jmenovitý výkon (1 kHz, 1 kanál řízen, 6 Ohm, 0,9 % THD): 160 W
  Dynamický výkon na kanál (6/4 Ohm):  180/210 W

  Zpracování prostorového zvuku:
  CINEMA DSP
  17 DSP programů
  Compressed Music Enhancer
  Virtual Presence Speaker
  SILENT CINEMA / Virtual CINEMA DSP
  Dolby TrueHD
  Dolby Digital Plus
  DTS-HD Master Audio

  Základní audio vlastnosti:
  Internetové rádia vTuner
  Možnost streamování hudby (MP3, AAC, FLAC, WAV, Apple Lossless  192kHz/24)
  Spotify
  Pandora
  Napster
  YPAO Multi R.S.C.
  Extra Bass
  Adaptive DRC (Dynamic Range Control)
  Initial Volume & Maximum Volume Setting
  Audio Delay (0-500 ms)
  192 kHz/24bit DAC Burr-Brown převodníky pro všechny kanály

  Základní video vlastnosti:
  HDMI certifikace 2.0 (4K/60Hz při formátu 21:9)
  průchozí 4K upscaling / passthrough
  HDMI MHL technologie
  HDMI ARC (zpětný audio kanál), CEC
  Deep Color/x.v.Color/24Hz Refresh Rate /Auto Lip-Sync

  Možnosti připojení:
  6x HDMI vstup
  2x HDMI výstup
  2x USB vstup (1x vzadu)
  2x digitální optický audio vstup
  2x digitální koaxiální audio vstup
  4x analogový audio vstup
  1x vstup na gramofon
  1x analogový audio výstup
  1x analogový audio výstup Zone 2
  2x komponentní video vstup
  1x komponentní video výstup
  5x kompozitní video vstup
  1x kompozitní video výstup
  2x výstup na subwoofer
  1x výstup na sluchátka
  1x výstup preout 7.2
  1x LAN
  1x trigger
  1x remote OUT
  1x remote IN

  Tuner:
  FM/AM
  RDS služby
  40 předvoleb

  Spotřeba:
  Stand-by: < 0,3W

  Rozměry:
  435 x 171 x 365 (Š x V x H)

  Hmotnost:
  10,5 kg

  Dokumentace k produktu

  Specifikace produktu

  Výrobce Yamaha
  Barva Černá
  Počet kanálů 7.2
  Podpora 4K Ano
  Podpora 3D Ano
  HDMI vstup 6
  HDMI výstup 2
  Wifi Ano
  Ethernet(LAN) Ano
  USB vstup Ano
  Digitální koaxiální vstup 2
  Digitální optický vstup 2
  Componentní vstup 2
  Componentní výstup 1
  Sluchátkový výstup Ano
 • Zeptejte se!  Nutno vyplnit  Nutno vyplnit  Nutno vyplnit  Nezveřejňujeme


  Nebo odeslat jako .
  consulting.useful_comment consulting.useless_comment 15
  Nicolas, Bratislava - Ružinov

  Dobry den. Zakupil som si reproduktory DALI ZENSOR 1. ZENSOR 5 a ZENSOR VOCAL. Chcel by som k nim kupit prave AVR Yamaha RX-V777 vo vasom obchode. Bude tato zostava plne kompatibilna? Dakujem za odpoved.
  Odpověz

  Aleš Fučík, Želechovice nad Dřevnicí, Odpovídá:

  Dobrý den, ano k vašim reproduktorům Dali můžete použít AV receiver Yamaha RX-V777. S pozdravem Aleš Fučík
  Odpověz

  consulting.useful_comment consulting.useless_comment 19
  Miro, Slovenský Grob

  Dobry den, ake reproduktory mi odporucite, co sa tyka hudby, je to prevazne rock, miestnost ma cca 28m2. Uprednostnil by som predny bassreflex. Dakujem.
  Odpověz

  Aleš Fučík, Želechovice nad Dřevnicí, Odpovídá:

  Dobrý den, na základě vašeho zadání bych vám doporučil reproduktory Klipsch R-28F tady je odkaz: http://www.luxusni-elektronika.cz/zbozi/6538-klipsch-reference-r-28f. S pozdravem Aleš Fučík
  Odpověz

  consulting.useful_comment consulting.useless_comment 2
  Mario, Lozorno

  Dobrý deň, je tento receiver vhodný k repro Magnát Quantum 555, ďakujem.
  Odpověz

  Aleš Fučík, Želechovice nad Dřevnicí, Odpovídá:

  Dobrý den, k vybraným reproduktorům Magnat Quantum 555 bych vám raději doporučil AV receiver Yamaha RX-A740který vám nabídne lepší zvuk tady je odkaz: http://www.luxusni-elektronika.cz/zbozi/6350-yamaha-rx-a740. S pozdravem Aleš Fučík
  Odpověz

  consulting.useful_comment consulting.useless_comment 10
  Karel Kašpar, Praha 06

  Dobrý den, mohu se zeptat, jestli mi doporučíte k tomtu AV receiveru reproduktory Wharfedale Diamond 155 + 122. Díky moc za radu.
  Odpověz

  Aleš Fučík, Želechovice nad Dřevnicí, Odpovídá:

  Dobrý den, nepíšete jak máte velkou poslechovou místnost a jakou muziku posloucháte na základě těchto informací vám můžu dané reprosoustavy odsouhlasit nebo případně navrhnout odpovídající řešení. S pozdravem Aleš Fučík
  Odpověz

AudioQuest Forest HDMI 1m

AudioQuest Forest HDMI 1m

1 379 KČ 2 ks
AudioQuest Forest HDMI 3m

AudioQuest Forest HDMI 3m

2 769 KČ 1-2 ks
Reproduktorový kabel LE-640 2 x 4,0 mm² - 10m

Reproduktorový kabel LE-640 2 x 4,0 mm² - 10m

1 650 KČ > 5 ks
Yamaha BD-A1040

Yamaha BD-A1040

13 590 KČ 1-2 ks
Hodnocení

Podle serveru Heureka.cz
je s našimi službami spokojeno
100% zákazníků!

Zákazník náš pán

Naše podnikání je založeno na individuálním přístupu ke každému jednotlivému zákazníkovi.

Garance nákupu

Za nákupy u nás ručí portál Heuréka.cz.
Jak to funguje zjistíte na odkazu zde.