• Yamaha RX-V779

  Yamaha RX-V779 vyprodáno

  Tento produkt již není k dispozici

  Napiš zkušenost majitele na Cala.cz

  Popis produktu

  7.2, 7x160W/kanál, HDMI 2.0 (6x vstup, 2x výstup) HDCP 2.2, bi-amping , upscaling 4K, LAN, Wifi direct, DLNA, bluetooth, internetové rádia, Spotify, Napster, Airplay, USB, Extra Bass, kalibrace YPAO R.S.C., Zone 2, phono předzesilovač, hliníkový přední panel

   

  Nejvyšší model série RX-V modelové řady pro rok 2015 - AV receiver Yamaha RX-V779 nabízí řešení pro všechny opravdové hifi/filmové fandy kteří hledají univerzální výborně vybavený AV receiver. Jeho výkon je dostatečně dimenzovaný a bez problému splňuje náročné požadavky pro ozvučení větších poslechových prostor - výsledkem je dech beroucí zvuková kvalita, která garantuje skutečně prvotřídní zážitek nejen při sledování domácího kina tak i při klasickém stereofonním poslechu. AV receiver plně podporuje nejnovější standardy HDMI umožňuje 4K Ultra High Definition upscaling pro zvýšení rozlišení obrazu a podporuje video signál 4:4:4 pro plnější a realističtější obraz můžete tak sledovat oblíbené filmy v nejvyšším možném rozlišení – připravte se na nezapomenutelné zážitky. Nabízí široké možnosti připojení nejrůznějších komponentů, jednoduchou intuitivní obsluhu samozřejmostí je vynikající zvuková kvalita. Kromě digitálního propojení s iPod, iPhone nebo iPad, vám receiver otevírá svět internetových rádií (vTuner), síťového streamování přes DLNA nebo Apple Airplay při připojení přes LAN síť nebo vestavěný Wifi adaptér. Nově je AV receiver vybavený technologií bluetooth pro bezdrátové přehrávání hudby. Užívejte si vysokého rozlišení při přehrávání široké škály nejrůznějších hudebních souboru MP3, WAV,WMA,  FLAC, AAC, Apple Lossless a DSD 2,8MHz/5,6MHz. Vaše oblíbená hudba bude podporována až do rozlišení 192KHz/24bit.

  Celková konektivita je mimořádně široká zahrnuje šest HDMI vstupů a dva HDMI výstupy díky kterým vás v budoucnu téměř nic nepřekvapí. Nezáleží na druhu zdroje signálu, zda si pustíte blu-ray přehrávač, CD přehrávač, gramofon, internetové rádio, satelitní přijímač nebo nebo hudbu z vašeho smartphonu  - s tímto AV Receiverem si vychutnáte vaše filmy a hudbu na výborné úrovni. Ve své výbavě nabízí moderní technologie s důrazem na čistotu zvuku, při vývoji kladli inženýři společnosti Yamaha velký důraz na vysokou kvalitu zvuku a výkonu proto v konstrukci tohoto AV receiveru je použita diskrétní technologie koncového zesilovače. Konstrukčně jde o AV receiver 7.2 + ZONE 2 díky tomuto řešení je možné využít bi-ampingového zapojení vašich předních reprosoustav. Ve výbavě nechybí vestavěný phono předzesilovač pro bezproblémové připojení gramofonu.

  Yamaha RX-V779 nabízí rozšíření zábavy po celém vašem domě přes druhý HDMI výstup je distribuovaný stejný video signál jako v hlavní zóně. Nebo je možné sledování samostatně oddělených zdrojů přes HDMI v další místnosti. Pro další místnost (Zone 2) je pak k dispozici samostatný zvukový výstup. U kterého si můžete samostatně nastavit zdroj signálu jeho hlasitost a to vše pohodlně z Vašeho smart telefonu nebo tabletu.

  Zabudovaná technologie Wifi direct umožňuje „vybudovat“ vlastní wifi přístupový bod bez nutnosti připojení k vašemu wifi routeru. Další vychytávkou je podpora Gapless  díky této technologií si budete moci vychutnat oblíbenou hudbu bez přerušení mezerou. Gapless technologie je kompatibilní s WAV, FLAC souborů a to jak z USB vstupu tak i při přehrávání hudby z Vašeho počítače případně při streamování z NAS. Nesmíme zapomenout na další zajímavou funkci Extra Bass, která vám poskytne bohatou basovou reprodukci i s malými reproduktory. Virtual Cinema Front nabízí virtuální pěti kanálový prostorový zvuk.

  Na rozdíl od levnějších modelů je přední panel vyrobený z hliníku díky tomu působí velmi elegantně a profesionálně jak se na danou kategorií sluší a patří. Výbavou tohoto AV receiveru se povedlo namixovat vše takřka ideálně – skvělý prostorový zvuk, velmi dobrou kvalitu reprodukce při stereo poslechu, dokonalé síťové funkce včetně internetových rádií či podpory AirPlay, bohatou konektivitu a k tomu elegantní design a zpracování. Pokud hledáte kvalitní, dobře vybavený AV receiver nemůžete zvolit špatně.

  Upscaling do 4K rozlišení při 60Hz snímkování a HDCP 2.2
  Obrazová část AV receiveru podporuje pokročilé funkce HDMI, včetně upscalingu do  4K rozlišení pro nejvyšší obrazovou kvalitu která poskytuje vyšší rozlišení než dnešní  1080p HD standard, který se běžně používá pro přehrávání 3D videa.  Šest HDMI 2.0 vstupů a dva výstupy se můžou pochlubit nejnovější HDMI 2.0 rozhraním podporující Ultra 4K/60Hz. AV receiver splňuje požadavky video standardu ochrany proti kopírování HDCP 2.2. Dostatek HDMI portů zajišťuje široké možností pro připojení pro 3D TV, blu-ray přehrávače, satelitního HD přijímače případně připojení HD video projektoru.  Samozřejmostí je podpora Audio Return Channel (ARC) díky kterému můžete přijímat zvuk z televize stejným HDMI kabelem, kterým do ní běžně posíláte pouze signál z jiného zařízení. To znamená, že si budete vychutnávat televizní programy s perfektním zvukem receiveru bez potřeby instalace více kabelů.  Další výhodou tohoto nového AV receiveru je HDMI CEC, která umožňuje zapínání a vypínání televizoru společně s AV receiverem. Standard HDMI CEC umožňuje rozšířené ovládání i dalších jiných zařízení podmínkou je kompatibilita s tímto systémem.
  Inteligentní přiřazení ozvučení
  AV receiver umí automaticky přiřadit jednotlivé zesilovače k požadovaným reprosoustavám, v závislosti na tom, které funkce požadujete. Například v systému 7.1, když bude zóna 2 vypnutá, budou všechny 7.1 kanály použity v hlavní zóně pro co nejkvalitnější poslech. Nicméně pokud si zapnete Zónu 2, budou oba dva zadní kanály přesměrované do dvou reproduktorů v zóně 2, a v hlavní zóně bude funkční kino systém 5.1. Stejně tak, pokud 3D CINEMA DSP je na, dva reproduktory Přední přítomnost bude napájen, a ne dva reproduktory Surround Back. Pokud 3D CINEMA DSP je pryč, to je situace opačná. Díky inteligentní Amp řešení není potřeba přepojovat kabely od reproduktorů.  Wi-Fi Direct bezdrátový přístupový bod
  Vestavěné Wifi připojení umožňuje bezdrátové připojení s vašim wifi routerem v domácnosti, to vám výrazně zjednoduší celý systém připojení. Pokud nemáte k dispozici Wi-Fi router, jedinečná technologie Wireless Direct umožní streamování hudbu přímo z vašeho smartphonu či tabletu. Pokud máte nainstalovanou aplikace AV Controller na svém smart telefonu (Android, Apple) můžete ovládat váš téměř kompletně celý AV receiver včetně náhledu streamované hudby.  DAC převodníky 24-bit/192 kHz Burr-Brown na každý kanál
  Kvalitní audio převodníky 24-bit/192 kHz DAC Burr-Brown pro všechny kanály. Zvukové převodníky této firmy zajistí opravdu věrnou reprodukci vašeho oblíbeného filmu či muziky. Receiver je osazený Advanced Music Optimizer funkce pro zkvalitnění zvuku kompresních formátů. Pokročilý 32-bit DSP procesor nabídne široký výběr zvukových režimů, z kterých si vybere určitě každý a poslech se stane opravdovým zážitkem. Direct mód zajišťuje přímou cestu audio signálu od vstupu ze zdroje signálu až do výstupu na reproduktory bez ovlivnění ekvalizérem. Pure Audio je speciální audio režim, který je určený pro přehrávání vaší oblíbené hudby. Po aktivaci této funkce dojde k vypnutí displeje, odepnutí všech video obvodů toto řešení zaručí co nejkratší cestu audio signálu ze zdroje do reproduktorů. Aktivací tohoto obvodu získáte větší přesnost, sílu a věrnost v celém frekvenčním pásmu, jež vás uchvátí na první poslech.

  Virtual CINEMA FRONT vám nabídne virtuální 5-kanálový prostorový zvuk 
  Pokud nemáte možnost nainstalovat zadní surroundové reproduktory které se umísťují za posluchače. Technologie Virtual CINEMA DSP reprodukuje virtuální 5-kanálový prostorový zvuk z plným a reálným zvukem při použití pouze dvou předních reproduktorů. Získáte tak větší flexibilitu uspořádání reproduktorů v místnosti, spolu se skvělým požitkem z kvalitního prostorového zvuku.
   
  Přehrávání hudby z internetu i z domácí sítě (Streaming)
  AV receiver umožňuje přehrávání stovek internetových rádií, podporuje přehrávání souborů MP3, WMA, FLAC, WAV, AAC, ALAC, DSD uložených ve vašem smartphonu, tabletu, notebooku, NASu nebo jinému datovému uložišti ve Vaší domácí síti. AV receiver je vybavený technologií AirPlay, díky které si vychutnáte maximální zážitek při poslechu z vašeho Ipodu, Ipadu nebo Iphonu. Stejně snadné je i přehrávání hudby z počítače PC nebo Mac s aplikací iTunes. Receiver dokáže přistupovat k internetovým zdrojům vTuner a streamovat hudbu ze služeb Spotify, Napster a Pandora. Aktualizace firmwaru je možná z internetu nebo přes USB port. Vestavěná funkce nabízí výbornou flexibilitu při vlastní instalaci, podporovaná je WPS funkce a Wireless Direct, díky které můžete připojit váš AV receiver bezdrátově přímo k smartphonu nebo tabletu.

  Snadné ovládání pomocí smartphonu
  Ovládání tohoto AV receiveru nemůže být už jednoduší díky možnosti nastavení přes webový prohlížeč. Další možností je snadné ovládání pomocí vašeho smart telefonu nebo tabletu (aplikaci která je volně dostupná pro iOS i Android). Díky této aplikaci je možné používat váš smartphone jako dálkový ovladač přes který můžete ovládat většinu funkcí AV receiveru přepínání vstupů, DSP režimů, výběr síťových zařízení atd.  Pro maximální přizpůsobení individuálním požadavkům zákazníka je možné si zobrazení aplikace upravit například skrýt nepoužívané ikony, libovolně měnit názvy ikon.

   

  Aplikace AV Controller byla navržena speciálně pro tablety iPad kde se na jejich velké obrazovce zobrazí všechny údaje daleko přehledněji a tím se stává jejich ovládání i jednodušší.  Zobrazený obsah reaguje na otočení tabletu a díky širokému displeji umožňuje aplikace zobrazit dvojnásobné množství informací.  Jednoduše tak můžete volit různé provozní režimy, přehrávat skladby atd. Technologie AV controller umožňuje zapínání/vypínání, nastavení poslechových režimů, přepínání vstupů, ovládání streamovaného obsahu, přepínání internetových rádií (technologie DLNA).

  Gapless podpora přehrávání hudby bez mezer
  Mnoho živých i klasických alb mají v hudbě mezery technologie Gapless zaručuje přehrávání hudby bez těchto mezer. Díky této technologií si budete moci vychutnat oblíbenou hudbu bez přerušení. Gapless technologie je kompatibilní s WAV, FLAC souborů a to jak z USB vstupu tak i při přehrávání hudby z Vašeho počítače případně při streamování z NASu.
  Automatická kalibrace YPAO R.S.C. multi-point a Volume
  AV receiver je vybavený špičkovou automatickou kalibrací  YPAO R.S.C. s měřením bodu Multi-point  která je schopná analyzovat během několika minut akustiku vaší místnosti do více poslechových bodů poté upraví nastavení různých audio parametrů pro optimální poslech - výsledkem je profesionálního nastavení které dokáže korigovat akustické nedostatky vaší místnosti.  Technologie YPAO Volume automaticky upraví poměr výšek a basů v závislosti na celkové hlasitosti tak že výsledný zvukový projev je přirozený i při nízké poslechové hlasitosti.  Díky ECO režimu můžete snížit spotřebu energie až o 20%. Máte možnost nastavení automatického vypnutí po 2, 4, 8 nebo 12 hodin to vše přispívá k vašemu pohodlí. Společnost Yamaha věnuje velkou pozornost i ekologií RX-V779 má v pohotovostním režimu minimální spotřebu pouze 0,1 W.  Pro koho je přístroj určen?
  - Náročný filmový fanda - Plná podpora 4K 60p Ultra HD
  - Dvojice HDMI výstupu - Náročnější posluchač hudby
  - Apple fanoušek (podpora Airplay)
  - PC fanda, bluetooth, DLNA (síťová konektivita)
   Ozvučení dvou místností (multiroom)

  Technický popis
  Zesilovač:

  Počet kanálů: 7.2
  Jmenovitý výkon (1 kHz, 1 kanál řízen, 8 Ohm, 0,9 % THD): 160 W 
  Dynamický výkon na kanál (6/4 Ohm):  170/195 W

  Zpracování prostorového zvuku:
  CINEMA DSP 
  17 DSP programů
  Compressed Music Enhancer
  Virtual Presence Speaker
  SILENT CINEMA / Virtual CINEMA DSP
  Dolby TrueHD
  Dolby Digital Plus
  DTS-HD Master Audio

  Základní audio vlastnosti:
  Internetové rádia vTuner
  Bluetooth
  Možnost streamování hudby (MP3, AAC, FLAC, WAV, Apple Lossless, DSD  192kHz/24)
  Spotify
  Pandora
  Napster
  YPAO Multi R.S.C. 
  Extra Bass
  Adaptive DRC (Dynamic Range Control)
  Initial Volume & Maximum Volume Setting
  Audio Delay (0-500 ms)
  192 kHz/24bit DAC Burr-Brown převodníky pro všechny kanály

  Základní video vlastnosti:
  HDMI certifikace 2.0 (4K/60Hz, HDCP 2.2) 
  průchozí 4K upscaling / passthrough
  HDMI ARC (zpětný audio kanál), CEC 
  Deep Color/x.v.Color/24Hz Refresh Rate /Auto Lip-Sync

  Možnosti připojení:
  6x HDMI vstup (3x podpora HDCP 2.2)
  2x HDMI výstup (podpora HDCP 2.2)
  1x USB vstup
  2x digitální optický audio vstup
  2x digitální koaxiální audio vstup
  4x analogový audio vstup
  1x vstup na gramofon
  1x analogový audio výstup Zone 2
  2x komponentní video vstup
  1x komponentní video výstup
  5x kompozitní video vstup
  1x kompozitní video výstup
  2x výstup na subwoofer
  1x výstup na sluchátka
  1x výstup preout 7.2
  1x LAN
  1x trigger
  1x remote OUT
  1x remote IN

  Tuner:
  FM/AM
  RDS služby
  40 předvoleb

  Spotřeba:
  Stand-by: < 0,1W

  Rozměry:
  435 x 171 x 364 (Š x V x H)

  Hmotnost:
  10,6 kg

  Nastavení Wi-Fi

  Ovládání aplikace Controller

  Nastavení zvuku pomocí YPAO

  Specifikace produktu

  Výrobce Yamaha
  Barva Černá
  Počet kanálů 7.2
  Podpora 3D Ano
  Podpora 4K Ano
  AirPlay Ano
  DLNA Ano
  Bluetooth Ano
  USB vstup Ano
  Ethernet(LAN) Ano
  Wifi Ano
  HDMI vstup 6
  HDMI výstup 2
  Digitální koaxiální vstup 2
  Digitální optický vstup 2
  Componentní vstup 2
  Componentní výstup 1
  Sluchátkový výstup Ano
 • Zeptejte se!  Nutno vyplnit  Nutno vyplnit  Nutno vyplnit  Nezveřejňujeme


  Nebo odeslat jako .
AudioQuest Forest HDMI 1,5m

AudioQuest Forest HDMI 1,5m

1 659 KČ 1-2 ks
Oehlbach Powersocket 907

Oehlbach Powersocket 907

8 100 KČ 1-2 ks
Reproduktorový kabel LE-640 2 x 4,0 mm² - 10m

Reproduktorový kabel LE-640 2 x 4,0 mm² - 10m

1 650 KČ > 5 ks
Yamaha BD-A1040

Yamaha BD-A1040

13 590 KČ 1-2 ks
Hodnocení

Podle serveru Heureka.cz
je s našimi službami spokojeno
100% zákazníků!

Zákazník náš pán

Naše podnikání je založeno na individuálním přístupu ke každému jednotlivému zákazníkovi.

Garance nákupu

Za nákupy u nás ručí portál Heuréka.cz.
Jak to funguje zjistíte na odkazu zde.